• 17 kwietnia, 2021

Edukacja

Pedagodzy, witamy na wystawie BODIES REVEALED, która umożliwi Wam i Waszym studentom zbadanie ludzkiego ciała, a która została przygotowana tak, aby zaprezentować poszczególne narządy i układy ciała w zdumiewających szczegółach. Jest to największa wystawa na temat ludzkiego ciała, jaka kiedykolwiek odbyła się w Polsce.

Wyobraźcie sobie, jak lekcje, podręczniki i ćwiczenia laboratoryjne ożywają bezpośrednio przed oczyma uczniów.

Na wystawie BODIES REVEALED będziecie:

Oszołomieni pięknem i doskonałością ludzkiego ciała.
Wyczerpująco poinformowani o wszystkich funkcjach i zależnościach ludzkiego ciała.
Zachwyceni  kruchością ludzkiego ciała i postanowicie lepiej o nie dbać.

Wystawa BODIES REVEALED jest podzielona na dwanaście części, z których każda poświęcona jest konkretnemu układowi ciała. Znajdziecie tu także galerię, przedstawiającą chronologiczny rozwój od zarodka do płodu. Podczas towarzyszenia swoim uczniom w niezapomnianej podróży po ludzkim ciele zobaczycie ponad 200 eksponatów całych ciał, ich poszczególne części oraz oddzielne narządy i ich układy.

Na wystawie BODIES REVEALED przeżyjecie ze swoimi uczniami wiele ważnych chwil podczas podróży w celu poznania ludzkiego ciała. Dzięki temu, że uczniowie i studenci zobaczą ludzkie ciało od wewnątrz, na nowo zainteresują się również lekcjami biologii, przyrody i anatomii.

Dla wszystkich odwiedzających wystawa jest pretekstem do zastanowienia się nad własnym stylem życia i dbaniem o swoje zdrowie. Realne eksponaty uszkodzonych narządów są dla wielu wręcz szokujące. Ale właśnie takie przykłady są o wiele silniejszym bodźcem do zastanowienia się nad swoim podejściem do życia niż jakiekolwiek teksty czy zdjęcia w podręcznikach. Każdy odwiedzający wystawę nie tylko szczegółowo zapozna się z ludzkim ciałem i jego mechanizmami, ale też rozumie jego wrażliwość i konieczność odpowiedzialnego dbania o siebie.